Historische Statistieken

Bronzen Schild
Gouden Schild
Bronzen Stier
Gouden Stier
Topscorers
Totaal Titels
Kampioenen
Clubs
Bronzen Schilden seizoen 2022/2023
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2022-2023 Periodekampioen 1 Heracles Almelo Heracles Almelo
2022-2023 Beste Speler 1 Emil Hansson Heracles Almelo
2022-2023 Beste Keeper 1 Michael Brouwer Heracles Almelo
2022-2023 Beste Talent 1 Soulyman Allouch Jong AZ
2022-2023 Beste Trainer 1 Rob Penders FC Eindhoven
2022-2023 Topscorer 1 Dylan Vente Roda JC Kerkrade
2022-2023 Periodekampioen 2 PEC Zwolle PEC Zwolle
2022-2023 Beste Speler 2 Thomas van den Belt PEC Zwolle
2022-2023 Beste Keeper 2 Jasper Schendelaar PEC Zwolle
2022-2023 Beste Talent 2 Kian Fitz-Jim Jong Ajax
2022-2023 Beste Trainer 2 Maurice Verberne MVV Maastricht
2022-2023 Topscorer 2 Nader te bepalen Nader te bepalen
Bronzen Schilden seizoen 2021/2022
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2021-2022 Periodekampioen 1 ADO Den Haag ADO Den Haag
2021-2022 Beste Speler 1 Thijs Dallinga Excelsior Rotterdam
2021-2022 Beste Keeper 1 Stijn van Gassel Excelsior Rotterdam
2021-2022 Beste Talent 1 Max De Waal Jong Ajax
2021-2022 Beste Trainer 1 Maarten Martens Jong AZ
2021-2022 Topscorer 1 Thijs Dallinga Excelsior Rotterdam
2021-2022 Periodekampioen 2 Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
2021-2022 Beste Speler 2 Robert Mühren FC Volendam
2021-2022 Beste Keeper 2 Nick Olij NAC Breda
2021-2022 Beste Talent 2 Sem Steijn ADO Den Haag
2021-2022 Beste Trainer 2 John Heitinga Jong Ajax
2021-2022 Topscorer 2 Thijs Dallinga Excelsior Rotterdam
2021-2022 Periodekampioen 3 FC Emmen FC Emmen
2021-2022 Beste Speler 3 Joey Sleegers FC Eindhoven
2021-2022 Beste Keeper 3 Michael Brouwer FC Emmen
2021-2022 Beste Talent 3 Johan Bakayoko Jong PSV
2021-2022 Beste Trainer 3 Rob Penders FC Eindhoven
2021-2022 Topscorer 3 Kay Tejan TOP Oss
2021-2022 Periodekampioen 4 FC Emmen FC Emmen
2021-2022 Beste Speler 4 Rui Mendes FC Emmen
2021-2022 Beste Keeper 4 Nigel Bertrams FC Eindhoven
2021-2022 Beste Talent 4 Benjamin Bouchouari Roda JC
2021-2022 Beste Trainer 4 Dick Lukkien FC Emmen
2021-2022  Topscorer 4 Thomas Verheydt ADO Den Haag
Bronzen Schilden seizoen 2020/2021
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2020-2021 Periodekampioen 1 SC Cambuur SC Cambuur
2020-2021 Beste Speler 1 Robert Mühren SC Cambuur
2020-2021 Beste Keeper 1 Nick Olij NAC Breda
2021-2021 Beste Talent 1 Mohamed Taabouni Jong AZ
2021-2021 Beste Trainer 1 Ole Tobiasen Almere City FC
2020-2021 Topscorer 1 Elías Már Ómarsson Excelsior
2020-2021 Periodekampioen 2 SC Cambuur SC Cambuur
2020-2021 Beste Speler 2 Thomas Verheydt Almere City FC
2020-2021 Beste Keeper 2 Jay Gorter Go Ahead Eagles
2020-2021 Beste Talent 2 Micky van de Ven FC Volendam
2020-2021 Beste Trainer 2 Henk de Jong SC Cambuur
2020-2021 Topscorer 2 Robert Mühren SC Cambuur
2020-2021 Periodekampioen 3 De Graafschap De Graafschap
2020-2021 Beste Speler 3 Sam Beukema Go Ahead Eagles
2020-2021 Beste Keeper 3 Sonny Stevens SC Cambuur
2020-2021 Beste Talent 3 Benjamin Bouchouari Roda JC
2020-2021 Beste Trainer 3 Kees van Wonderen Go Ahead Eagles
2020-2021 Topscorer 3 Robert Mühren SC Cambuur
2020-2021 Periodekampioen 4 SC Cambuur SC Cambuur
2020-2021 Beste Speler 4 Jizz Hornkamp FC Den Bosch
2020-2021 Beste Keeper 4 Stijn van Gassel Helmond Sport
2020-2021 Beste Talent 4 Ringo Meerveld FC Den Bosch
2020-2021 Beste Trainer 4 Wil Boessen Helmond Sport
2020-2021 Topscorer 4 Robert Mühren SC Cambuur
Bronzen Schilden seizoen 2019/2020
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2019-2020 Periodekampioen 1 NAC Breda NAC Breda
2019-2020 Beste Speler 1 Branco van den Boomen De Graafschap
2019-2020 Beste Keeper 1 Nick Olij NAC Breda
2019-2020 Beste Talent 1 Ryan Gravenberch Jong Ajax
2019-2020 Beste Trainer 1 René Hake Jong FC Utrecht
2019-2020 Topscorer 1 Robert Mühren SC Cambuur
2019-2020 Periodekampioen 2 FC Volendam FC Volendam
2019-2020 Beste Speler 2 Robert Mühren SC Cambuur
2019-2020 Beste Keeper 2 Sonny Stevens SC Cambuur
2019-2020 Beste Talent 2 Jurgen Ekkelenkamp Jong Ajax
2019-2020 Beste Trainer 2 Wim Jonk FC Volendam
2019-2020 Topscorer 2 Reda Kharchouch Telstar
2019-2020 Periodekampioen 3 De Graafschap De Graafschap
2019-2020 Beste Speler 3 Anthony van den Hurk MVV Maastricht
2019-2020 Beste Keeper 3 Hidde Jurjus De Graafschap
2019-2020 Beste Talent 3 Francesco Antonucci FC Volendam
2019-2020 Beste Trainer 3 Henk de Jong SC Cambuur
2019-2020 Topscorer 3 Robert Mühren SC Cambuur
Bronzen Schilden seizoen 2018/2019
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2018-2019 Periodekampioen 1 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
2018-2019 Beste Speler 1 Istvan Bakx Go Ahead Eagles
2018-2019 Beste Keeper 1 Hobie Verhulst Go Ahead Eagles
2018-2019 Beste Talent 1 Ferdy Druijf Jong AZ
2018-2019 Beste Trainer 1 John Stegeman Go Ahead Eagles
2018-2019 Topscorer 1 Ferdy Druijf Jong AZ
2018-2019 Periodekampioen 2 FC Den Bosch FC Den Bosch
2018-2019 Beste Speler 2 Lars Veldwijk Sparta Rotterdam
2018-2019 Beste Keeper 2 Wouter van der Steen FC Den Bosch
2018-2019 Beste Talent 2 Cody Gakpo Jong PSV
2018-2019 Beste Trainer 2 Wil Boessen FC Den Bosch
2018-2019 Topscorer 2 Lars Veldwijk Sparta Rotterdam
2018-2019 Periodekampioen 3 FC Twente FC Twente
2018-2019 Beste Speler 3 Aitor Cantalapiedra FC Twente
2018-2019 Beste Keeper 3 Joël Drommel FC Twente
2018-2019 Beste Talent 3 Halil Dervisoglu Sparta Rotterdam
2018-2019 Beste Trainer 3 Marino Pusic FC Twente
2018-2019 Topscorer 3 Ferdy Druijf N.E.C.
2018-2019 Periodekampioen 4 Almere City FC Almere City FC
2018-2019 Beste Speler 4 Terell Ondaan Telstar
2018-2019 Beste Keeper 4 Xavier Mous SC Cambuur
2018-2019 Beste Talent 4 Kenzo Goudmijn Jong AZ
2018-2019 Beste Trainer 4 Ole Tobiasen Almere City FC
2018-2019 Topscorer 4 Lars Veldwijk Sparta Rotterdam
Gouden Schilden seizoen 2022/2023
Seizoen Categorie Naam Club
Gouden Schilden seizoen 2021/2022
Seizoen Categorie Naam Club
2021-2022 Kampioen FC Emmen FC Emmen
2021-2022 Beste Speler Robert Mühren FC Volendam
2021-2022 Beste Keeper Nick Olij NAC Breda
2021-2022 Beste Talent Johan Bakayoko Jong PSV
2021-2022 Beste Trainer Dick Lukkien FC Emmen
2021-2022 Topscorer Thijs Dallinga Excelsior
Gouden Schilden seizoen 2020/2021
Seizoen Categorie Naam Club
2020-2021 Kampioen SC Cambuur SC Cambuur
2020-2021 Beste Speler Robert Mühren SC Cambuur
2020-2021 Beste Keeper Jay Gorter Go Ahead Eagles
2020-2021 Beste Talent Micky van de Ven FC Volendam
2020-2021 Beste Trainer Henk de Jong SC Cambuur
2020-2021 Topscorer Robert Mühren SC Cambuur
Gouden Schilden seizoen 2019/2020

Geen statistieken beschikbaar door het niet uitspelen van het seizoen 2019/2020.
Gouden Schilden seizoen 2018/2019
Seizoen Categorie Naam Club
2018-2019 Kampioen FC Twente FC Twente
2018-2019 Beste Speler Aitor Cantalapiedra FC Twente
2018-2019 Beste Keeper Joël Drommel FC Twente
2018-2019 Beste Talent Ferdy Druijf N.E.C.
2018-2019 Beste Trainer Marino Pusic FC Twente
2018-2019 Topscorer Ferdy Druijf N.E.C.
Bronzen Stieren seizoen 2017/2018
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2017-2018 Periodekampioen 1 Jong Ajax Jong Ajax
2017-2018 Beste Speler 1 Sam Hendriks Go Ahead Eagles
2017-2018 Beste Trainer 1 Sunday Oliseh Fortuna Sittard
2017-2018 Beste Talent 1 Perr Schuurs Fortuna Sittard
2017-2018 Topscorer 1 Mart Lieder FC Eindhoven
2017-2018 Periodekampioen 2 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
2017-2018 Beste Speler 2 Lisandro Semedo Fortuna Sittard
2017-2018 Beste Trainer 2 Mike Snoei Telstar
2017-2018 Beste Talent 2 Donyell Malen Jong PSV
2017-2018 Topscorer 2 Anass Achahbar N.E.C.
 2017-2018 Periodekampioen 3 FC Dordrecht FC Dordrecht
2017-2018 Beste Speler 3 Mark Diemers De Graafschap
2017-2018 Beste Trainer 3 Dick Lukkien FC Emmen
2017-2018 Beste Talent 3 Ferdi Kadioglu N.E.C.
2017-2018 Topscorer 3 Andrija Novakovich Telstar
2017-2018 Periodekampioen 4 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
2017-2018 Beste Speler 4 Tarik Tissoudali De Graafschap
2017-2018 Beste Trainer 4 Claudio Braga Fortuna Sittard
2017-2018 Beste Talent 4 Nikolai Laursen Jong PSV
2017-2018 Topscorer 4 Mart Lieder  FC Eindhoven

Bronzen Stieren seizoen 2016/2017
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2016-2017 Periodekampioen 1 Jong PSV Jong PSV
2016-2017 Beste speler 1 Abdelhak Nouri Jong Ajax
2016-2017 Beste trainer 1 Pascal Jansen Jong PSV
2016-2017 Beste talent 1 Sam Lammers Jong PSV
2016-2017 Topscorer 1 Sam Lammers Jong PSV
2016-2017 Periodekampioen 2 VVV-Venlo VVV-Venlo
2016-2017 Beste speler 2 Tom Boere FC Oss
2016-2017 Beste trainer 2 Roy Hendriksen Helmond Sport
2016-2017 Beste talent 2 Frenkie de Jong Jong Ajax
2016-2017 Topscorer 2 Tom Boere FC Oss
2016-2017 Periodekampioen 3 Jong Ajax Jong Ajax
2016-2017 Beste speler 3 Jamiro Monteiro SC Cambuur
2016-2017 Beste trainer 3 Maurice Steijn VVV-Venlo
2016-2017 Beste talent 3 Joey Veerman FC Volendam
2016-2017 Topscorer 3 Tom Boere FC Oss
2016-2017 Periodekampioen 4 SC Cambuur SC Cambuur
2016-2017 Beste speler 4 Sander van de Streek SC Cambuur
2016-2017 Beste trainer 4 Sipke Hulshoff SC Cambuur
2016-2017 Beste talent 4 Manuel García NAC Breda
2016-2017 Topscorer 4 Sander van de Streek SC Cambuur

Bronzen Stieren seizoen 2015/2016
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2015-2016 Periodekampioen 1 FC Volendam FC Volendam
2015-2016 Beste speler 1 Thomas Verhaar Sparta Rotterdam
2015-2016 Beste trainer 1 Robert Molenaar FC Volendam
2015-2016 Beste talent 1 Gyliano van Velzen FC Volendam
2015-2016 Topscorer 1 Thomas Verhaar Sparta Rotterdam
2015-2016 Periodekampioen 2 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
2015-2016 Beste speler 2 Leon de Kogel Go Ahead Eagles
2015-2016 Beste trainer 2 Alex Pastoor Sparta Rotterdam
2015-2016 Beste talent 2 Vito van Crooy VVV-Venlo
2015-2016 Topscorer 2 Ralf Seuntjens VVV-Venlo
2015-2016 Periodekampioen 3 FC Eindhoven FC Eindhoven
2015-2016 Beste speler 3 Tarik Tissoudali Telstar
2015-2016 Beste trainer 3 Mitchell van der Gaag FC Eindhoven
2015-2016 Beste talent 3 Jinty Caenepeel FC Eindhoven
2015-2016 Topscorer 3 Ralf Seuntjens VVV-Venlo
2015-2016 Periodekampioen 4 Almere City FC Almere City FC
2015-2016 Beste speler 4 Ricardo Kip Almere City FC
2015-2016 Beste trainer 4 Jack de Gier Almere City FC
2015-2016 Beste talent 4 Denzel Dumfries Sparta Rotterdam
2015-2016 Topscorer 4 Sjoerd Ars NAC Breda

Bronzen Stieren seizoen 2014/2015
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2014-2015 Periodekampioen 1 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
2014-2015 Beste speler 1 Alireza Jahanbakhsh NEC Nijmegen
2014-2015 Beste trainer 1 Jean-Paul de Jong FC Eindhoven
2014-2015 Beste talent 1 Dean Koolhof De Graafschap
2014-2015 Topscorer 1 Sjoerd Ars NEC Nijmegen
2014-2015 Periodekampioen 2 Almere City FC Almere City FC
2014-2015 Beste speler 2 Vincent Janssen Almere City FC
2014-2015 Beste trainer 2 Fred Grim Almere City FC
2014-2015 Beste talent 2 Vincent Janssen Almere City FC
2014-2015 Topscorer 2 Rihairo Zivkovic Jong Ajax
2014-2015 Periodekampioen 3 FC Oss FC Oss
2014-2015 Beste speler 3 Joey Sleegers FC Eindhoven
2014-2015 Beste trainer 3 Ruud Brood NEC Nijmegen
2014-2015 Beste talent 3 Branco van den Boomen FC Eindhoven
2014-2015 Topscorer 3 Kevin Brands FC Volendam
2014-2015 Periodekampioen 4 FC Eindhoven FC Eindhoven
2014-2015 Beste speler 4 Johnatan Opoku FC Oss
2014-2015 Beste trainer 4 Wil Boesen FC Oss
2014-2015 Beste talent 4 Joey Sleegers FC Eindhoven
2014-2015 Topscorer 4 Sjoerd Ars NEC Nijmegen

Bronzen Stieren seizoen 2013/2014
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2013-2014 Periodekampioen 1 FC Dordrecht FC Dordrecht
2013-2014 Beste speler 1 Ruud Boymans Willem II
2013-2014 Beste trainer 1 Harry van der Ham FC Dordrecht
2013-2014 Beste talent 1 Terrell Ondaan Willem II
2013-2014 Topscorer 1 Robert Mühren FC Volendam
2013-2014 Periodekampioen 2 Jong PSV Jong PSV
2013-2014 Beste speler 2 Yoëll van Nieff FC Dordrecht
2013-2014 Beste trainer 2 Darije Kalezic Jong PSV
2013-2014 Beste talent 2 Yoëll van Nieff FC Dordrecht
2013-2014 Topscorer 2 Giovanni Korte FC Dordrecht
2013-2014 Periodekampioen 3 VVV-Venlo VVV-Venlo
2013-2014 Beste speler 3 Lars Veldwijk Excelsior
2013-2014 Beste trainer 3 René Trost VVV-Venlo
2013-2014 Beste talent 3 Selman Sevinç VVV-Venlo
2013-2014 Topscorer 3 Lars Veldwijk Excelsior
2013-2014 Periodekampioen 4 Willem II Willem II
2013-2014 Beste speler 4 Bruno Andrade Willem II
2013-2014 Beste trainer 4 Jurgen Streppel Willem II
2013-2014 Beste talent 4 Bilal Ould-Chikh Jong FC Twente
2013-2014 Topscorer 4 Paul Gladon FC Dordrecht

Bronzen Stieren seizoen 2012/2013
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2012-2013 Periodekampioen 1 MVV Maastricht MVV Maastricht
2012-2013 Beste speler 1 Emrullah Guvenc Helmond Sport
2012-2013 Beste trainer 1 René Trost MVV Maastricht
2012-2013 Beste talent 1 Quincy Promes Go Ahead Eagles
2012-2013 Topscorer 1 Emrullah Guvenc Helmond Sport
2012-2013 Periodekampioen 2 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
2012-2013 Beste speler 2 Joey Suk Go Ahead Eagles
2012-2013 Beste trainer 2 Fred Grim Almere City FC
2012-2013 Beste talent 2 Iliass Bel Hassani Sparta Rotterdam
2012-2013 Topscorer 2 Marnix Kolder Go Ahead Eagles
2012-2013 Periodekampioen 3 De Graafschap De Graafschap
2012-2013 Beste speler 3 Anco Jansen De Graafschap
2012-2013 Beste trainer 3 Pieter Huistra De Graafschap
2012-2013 Beste talent 3 Brandley Kuwas FC Volendam
2012-2013 Top scorer 3 Anco Jansen De Graafschap
2012-2013 Periodekampioen 4 FC Volendam FC Volendam
2012-2013 Beste speler 4 Jack Tuyp FC Volendam
2012-2013 Beste trainer 4 Hans de Koning FC Volendam
2012-2013 Beste talent 4 Brandley Kuwas FC Volendam
2012-2013 Topscorer 4 Mick van Buren Excelsior

Bronzen Stieren seizoen 2011/2012
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2011-2012 Periodekampioen 1 FC Zwolle FC Zwolle
2011-2012 Beste speler 1 Anco Jansen BV Veendam
2011-2012 Beste trainer 1 Ernest Faber FC Eindhoven
2011-2012 Beste talent 1 Bob Schepers SC Cambuur
2011-2012 Top scorer 1 Jack Tuyp FC Volendam
2011-2012 Periodekampioen 2 FC Den Bosch FC Den Bosch
2011-2012 Beste Speler 2 Arne Slot FC Zwolle
2011-2012 Beste Trainer 2 Art Langeler FC Zwolle
2011-2012 Beste Talent 2 Youness Mokhtar FC Eindhoven
2011-2012 Topscorer 2 Jack Tuyp FC Volendam
2011-2012 Periodekampioen 3 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
2011-2012 Beste speler 3 Danny Hoesen Fortuna Sittard
2011-2012 Beste trainer 3 Michel Vonk Sparta Rotterdam
2011-2012 Beste talent 3 Iliass Bel Hassani Sparta Rotterdam
2011-2012 Topscorer 3 Erik Quekel Helmond Sport
2011-2012 Periodekampioen 4 Helmond Sport Helmond Sport
2011-2012 Beste speler 4 Erik Quekel Helmond Sport
2011-2012 Beste trainer 4 Hans de Koning Helmond Sport
2011-2012 Beste talent 4 Leroy Labylle MVV Maastricht
2011-2012 Topscorer 4 Joey Suk Go Ahead Eagles

Bronzen Stieren seizoen 2010/2011
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2010-2011 Periodekampioen 1 FC Zwolle FC Zwolle
2010-2011 Beste Trainer 1 Ernest Faber FC Eindhoven
2010-2011 Beste Speler 1 John Verhoek FC Den Bosch
2010-2011 Beste Talent 1 Rochdi Achenteh FC Eindhoven
2010-2011 Topscorer 1 Sjoerd Ars FC Zwolle
2010-2011 Periodekampioen 2 FC Volendam FC Volendam
2010-2011 Beste Trainer 2 Art Langeler FC Zwolle
2010-2011 Beste Speler 2 Sjoerd Ars FC Zwolle
2010-2011 Beste Talent 2 Tjaronn Chery FC Emmen
2010-2011 Topscorer 2 Sjoerd Ars FC Zwolle
2010-2011 Periodekampioen 3 MVV Maastricht MVV Maastricht
2010-2011 Beste Trainer 3 René Trost MVV Maastricht
2010-2011 Beste Speler 3 Tom Daemen MVV Maastricht
2010-2011 Beste Talent 3 Michael La Rosa MVV Maastricht
2010-2011 Topscorer 3 Reza Ghoochannjhad SC Cambuur
2010-2011 Periodekampioen 4 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
2010-2011 Beste Speler 4 Marc Hocher Helmond Sport
2010-2011 Beste Trainer 4 Ruud Brood RKC Waalwijk
2010-2011 Beste Talent 4 Wouter de Vogel Telstar
2010-2011 Topscorer 4 Mark de Vries SC Cambuur

Bronzen Stieren seizoen 2009/2010
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2009-2010 Periodekampioen 1 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
2009-2010 Beste Speler 1 Halil Çolak Go Ahead Eagles
2009-2010 Beste Talent 1 Halil Çolak Go Ahead Eagles
2009-2010 Topscorer 1 Fabio Caracciolo FC Den Bosch
2009-2010 Beste Trainer 1 Andries Ulderink Go Ahead Eagles
2009-2010 Periodekampioen 2 SBV Excelsior Excelsior
2009-2010 Beste Speler 2 Mark de Vries SC Cambuur
2009-2010 Beste Talent 2 Nacer Chadli AGOVV
2009-2010 Topscorer 2 Fabio Caracciolo FC Den Bosch
2009-2010 Beste Trainer 2 Andries Ulderink Go Ahead Eagles
2009-2010 Periodekampioen 3 FC Eindhoven FC Eindhoven
2009-2010 Beste Speler 3 Jules Reimerink Go Ahead Eagles
2009-2010 Beste Talent 3 Jules Reimerink Go Ahead Eagles
2009-2010 Topscorer 3 Michael de Leeuw BV Veendam
2009-2010 Beste Trainer 3 Jan Poortvliet FC Eindhoven
2009-2010 Periodekampioen 4 de Graafschap de Graafschap
2009-2010 Beste Trainer 4 Darije Kalezic De Graafschap
2009-2010 Beste Speler 4 Ruud ter Heide FC Emmen
2009-2010 Beste Talent 4 Michael de Leeuw BV Veendam
2009-2010 Topscorer 4 Nassir Maachi SC Cambuur

Bronzen Stieren seizoen 2008/2009
Seizoen Categorie Periode Naam Club
2008-2009 Periodekampioen 1 FC Dordrecht FC Dordrecht
2008-2009 Beste Speler 1 Cecilio Lopes FC Dordrecht
2008-2009 Beste Talent 1 Brian Linssen Fortuna Sittard
2008-2009 Topscorer 1 Cecilio Lopes FC Dordrecht
2008-2009 Beste Trainer 1 Gert Kruys FC Dordrecht
2008-2009 Periodekampioen 2 FC Oss FC Oss
2008-2009 Beste Speler 2 Keisuke Honda VVV-Venlo
2008-2009 Beste Talent 2 Rick ten Voorde FC Emmen
2008-2009 Topscorer 2 Erik Quekel FC Oss
2008-2009 Beste Trainer 2 Hans de Koning FC Oss
2008-2009 Periodekampioen 3 FC Zwolle PEC Zwolle
2008-2009 Beste Speler 3 Keisuke Honda VVV-Venlo
2008-2009 Beste Talent 3 Serhat Koç FC Eindhoven
2008-2009 Topscorer 3 Jeremy Bokila AGOVV
2008-2009 Beste Trainer 3 Roger Reijners Fortuna Sittard
2008-2009 Periodekampioen 4 SC Telstar Telstar
2008-2009 Beste Speler 4 Keisuke Honda VVV-Venlo
2008-2009 Beste Talent 4 Serhat Koç FC Eindhoven
2008-2009 Topscorer 4 Sandro Calabro VVV-Venlo
2008-2009 Beste Trainer 4 Edward Metgod Telstar
2008-2009 Periodekampioen 5 VVV-Venlo VVV-Venlo
2008-2009 Beste Speler 5 Adnan Barakat FC Den Bosch
2008-2009 Beste Talent 5 Serhat Koç FC Eindhoven
2008-2009 Topscorer 5 Sandro Calabro VVV-Venlo
2008-2009 Beste Trainer 5 Jan van Dijk VVV-Venlo
2008-2009 Periodekampioen 6 S.B.V. Excelsior Excelsior
2008-2009 Beste Speler 6 Dries Mertens AGOVV
2008-2009 Beste Trainer 6 Jan Everse PEC Zwolle
2008-2009 Beste Talent 6 Dries Mertens AGOVV
2008-2009 Topscorer 6 Dries Mertens AGOVV
Gouden Stieren seizoen 2017/2018
Seizoen Categorie Naam Club
2017-2018 Beste Speler Lisandro Semedo Fortuna Sittard
2017-2018 Beste Talent Perr Schuurs Fortuna Sittard
2017-2018 Beste Trainer Mike Snoei Telstar
2017-2018 Topscorer Mart Lieder FC Eindhoven
2017-2018 Kampioen Jong Ajax Jong Ajax
2017-2018 Winnaar Play-Offs FC Emmen FC Emmen
2017-2018 Winnaar Play-Offs De Graafschap De Graafschap
Gouden Stieren seizoen 2016/2017
Seizoen Categorie Naam Club
2016-2017 Beste Speler Abdelhak Nouri Jong Ajax
2016-2017 Beste Talent Frenkie de Jong Jong Ajax
2016-2017 Beste Trainer Maurice Steijn VVV-Venlo
2016-2017 Topscorer Tom Boere FC Oss
2016-2017 Kampioen VVV-Venlo VVV-Venlo
2016-2017 Winnaar Play-Offs NAC Breda NAC Breda
Gouden Stieren seizoen 2015/2016
Seizoen Categorie Naam Club
2015-2016 Beste Speler Thomas Verhaar Sparta Rotterdam
2015-2016 Beste Talent Denzel Dumfries Sparta Rotterdam
2015-2016 Beste Trainer Alex Pastoor Sparta Rotterdam
2015-2016 Topscorer Ralf Seuntjens VVV-Venlo
2015-2016 Kampioen Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
2015-2016 Winnaar Play-Offs Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Gouden Stieren seizoen 2014/2015
Seizoen Categorie Naam Club
2014-2015 Beste Speler Alireza Jahanbakhsh NEC Nijmegen
2014-2015 Beste Talent Joey Sleegers FC Eindhoven
2014-2015 Beste Trainer Jean-Paul de Jong FC Eindhoven
2014-2015 Topscorer Sjoerd Ars NEC Nijmegen
2014-2015 Kampioen NEC Nijmegen NEC  Nijmegen
2014-2015 Winnaar Play-Offs De Graafschap De Graafschap
2014-2015 Winnaar Play-Offs Roda JC Roda JC
Gouden Stieren seizoen 2013/2014
Seizoen Categorie Naam Club
2013-2014 Beste Speler Ruud Boymans Willem II
2013-2014 Beste Talent Yoëll van Nieff FC Dordrecht
2013-2014 Beste Trainer Jurgen Streppel Willem II
2013-2014 Topscorer Lars Veldwijk Excelsior
2013-2014 Beste Aanvoerder Jordens Peters Willem II
2013-2014 Winnaar Play-Offs SBV Excelsior Excelsior
2013-2014 Winnaar Play-Offs FC Dordrecht FC Dordrecht
Gouden Stieren seizoen 2012/2013
Seizoen Categorie Naam Club
2012-2013 Beste Speler Jack Tuyp FC Volendam
2012-2013 Beste Talent Quincy Promes Go Ahead Eagles
2012-2013 Beste Trainer Hans de Koning FC Volendam
2012-2013 Topscorer Jack Tuyp FC Volendam
2012-2013 Beste Aanvoerder Tom van Hyfte MVV Maastricht
2012-2013 Winnaar Play-Offs Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Gouden Stieren seizoen 2011/2012
Seizoen Categorie Naam Club
2011-2012 Beste Trainer Art Langeler FC Zwolle
2011-2012 Beste Speler Arne Slot FC Zwolle
2011-2012 Beste Talent Iliass Bel Hassani Sparta Rotterdam
2011-2012 Topscorer Jack Tuyp FC Volendam
2011-2012 Winnaar Play-Offs Willem II Willem II
Gouden Stieren seizoen 2010/2011
Seizoen Categorie Naam Club
2010-2011 Beste Speler Mark Hocher Helmond Sport
2010-2011 Beste Talent Tjaronn Chery FC Emmen
2010-2011 Beste Trainer Ruud Brood RKC Waalwijk
2010-2011 Topscorer Johan Voskamp Sparta Rotterdam
Gouden Stieren seizoen 2009/2010
Seizoen Categorie Naam Club
2009-2010 Beste Trainer Darije Kalezic De Graafschap
2009-2010 Beste Speler Mark de Vries SC Cambuur
2009-2010 Beste Talent Michael de Leeuw BV Veendam
2009-2010 Topscorer Michael de Leeuw BV Veendam
2009-2010 Winnaar Play-Offs SBV Excelsior Excelsior
Gouden Stieren seizoen 2008/2009
Seizoen Categorie Naam Club
2008-2009 Beste Talent Dries Mertens AGOVV
2008-2009 Beste Speler Keisuke Honda VVV-Venlo
2008-2009 Beste Trainer Jan van Dijk VVV-Venlo
2008-2009 Topscorer Sandro Calabro VVV-Venlo
2008-2009 Winnaar Play-Offs RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Gouden Stieren seizoen 2007/2008
Seizoen Categorie Naam Club
2007-2008 Beste Speler n/a
Gouden Stieren seizoen 2006/2007
Seizoen Categorie Naam Club
2006-2007 Beste Speler n/a
Gouden Stieren seizoen 2005/2006
Seizoen Categorie Naam Club
2005-2006 Beste Speler n/a
Gouden Stieren seizoen 2004/2005
Seizoen Categorie Naam Club
2004-2005 Beste Speler n/a
Gouden Stieren seizoen 2003/2004
Seizoen Categorie Naam Club
2003-2004 Beste Speler Klaas-Jan Huntelaar AGOVV
Gouden Stieren seizoen 2002/2003
Seizoen Categorie Naam Club
2002-2003 Beste Speler Donny de Groot FC Emmen
Gouden Stieren seizoen 2001/2002
Seizoen Categorie Naam Club
2001-2002 Beste Speler Thomas Buffel (Bel) Excelsior
Gouden Stieren seizoen 2000/2001
Seizoen Categorie Naam Club
2000-2001 Beste Speler Thomas Buffel (Bel) Excelsior
Gouden Stieren seizoen 1999/2000
Seizoen Categorie Naam Club
1999-2000 Beste Speler David Connolly (Ier) Excelsior
Gouden Stieren seizoen 1997/1998
Seizoen Categorie Naam Club
1997-1998 Beste Speler Peter Wijker AZ
Gouden Stieren seizoen 1996/1997
Seizoen Categorie Naam Club
1996-1997 Beste Speler Michel van Oostrum FC Emmen
Gouden Stieren seizoen 1995/1996
Seizoen Categorie Naam Club
1995-1996 Beste Speler Michel van Oostrum FC Emmen
Gouden Stieren seizoen 1993/1994
Seizoen Categorie Naam Club
1993-1994 Beste Speler Folkert Velten Heracles Almelo
Gouden Stieren seizoen 1992/1993
Seizoen Categorie Naam Club
1992-1993 Beste Speler Virgil Breetveld FC Dordrecht
Gouden Stieren seizoen 1991/1992
Seizoen Categorie Naam Club
1991-1992 Beste Speler John Mutsaers RBC
Gouden Stieren seizoen 1990/1991
Seizoen Categorie Naam Club
1990-1991 Beste Speler Erik Tammer Excelsior
Gouden Stieren seizoen 1989/1990
Seizoen Categorie Naam Club
1989-1990 Beste Speler Ton Cornelissen NAC Breda
Gouden Stieren seizoen 1988/1989
Seizoen Categorie Naam Club
1988-1989 Beste Speler Jerry Cooke SVV
Gouden Stieren seizoen 1987/1988
Seizoen Categorie Naam Club
1987-1988 Beste Speler Frans Thijssen Vitesse
Gouden Stieren seizoen 1986/1987
Seizoen Categorie Naam Club
1986-1987 Beste Speler Marcel Brands RKC Waalwijk
Gouden Stieren seizoen 1985/1986
Seizoen Categorie Naam Club
1985-1986 Beste Speler Peter van Velzen RKC Waalwijk
Gouden Stieren seizoen 1984/1985
Seizoen Categorie Naam Club
1984-1985 Beste Speler Martin Jol ADO Den Haag
Gouden Stieren seizoen 1983/1984
Seizoen Categorie Naam Club
1983-1984 Beste Speler Remy Reynierse VVV-Venlo
Seizoen Speler Club Doelpunten
21/’22 Thijs Dallinga Excelsior Rotterdam 32
20/’21 Robert Mühren SC Cambuur 38
18/’19 Ferdy Druijf Jong AZ / N.E.C. 29
17/’18 Mart Lieder FC Eindhoven 30
16/’17 Tom Boere FC Oss 33
15/’16 Ralf Seuntjens VVV-Venlo 28
14/’15 Sjoerd Ars N.E.C. 28
13/’14 Lars Veldwijk Excelsior 30
12/’13 Jack Tuyp FC Volendam 27
11/’12 Jack Tuyp FC Volendam 20
10/’11 Johan Voskamp Sparta Rotterdam 29
09/’10 Michael de Leeuw BV Veendam 25
08/’09 Sandro Calabro VVV-Venlo 25
07/’08 Jack Tuyp FC Volendam 26
06/’07 Berry Powel De Graafschap 29
05/’06 Santi Kolk PEC Zwolle 19
05/’06 Berry Powel FC Den Bosch 19
04/’05 Danny Koevermans Sparta Rotterdam 24
03/’04 Klaas-Jan Huntelaar AGOVV 26
02/’03 Donny de Groot FC Emmen 30
01/’02 Ivan Tsvetkov (Bul) BV Veendam 22
00/’01 Stefan Jansen FC Oss 30
99/’00 David Connolly (Ier) Excelsior 29
98/’99 Harry van der Laan FC Den Bosch 30
97/’98 Harry van der Laan SC Cambuur 29
96/’97 Michel van Oostrum FC Emmen 25
95/’96 Michel van Oostrum FC Emmen 26
94/’95 John Mutsaers AZ 23
93/’94 Virgil Breetveld FC Dordrecht 27
92/’93 Maurice Graef VVV-Venlo 29
91/’92 Erik Tammer Excelsior 33
90/’91 Ton Cornelissen NAC Breda 35
89/’90 Peter van Velzen SVV 24
88/’89 Folkert Velten Heracles Almelo 24
87/’88 Ad van de Wiel RKC Waalwijk 34
86/’87 Henk Grim N.E.C. 29
85/’86 Peter van Velzen RKC Waalwijk 28
85/’86 Remco Boere ADO Den Haag 28
84/’85 Peter van Velzen SVV 28
83/’84 Remco Boere Vitesse 27
82/’83 Bram Rontberg ADO Den Haag 23
81/’82 Piet den Boer Excelsior 26
80/’81 Wim Tol FC Volendam 19
79/’80 Gerdo Hazelhekke FC Wageningen 23
79/’80 Peter Houtman FC Groningen 23
78/’79 Cees Schapendonk FC Eindhoven 24
77/’78 Peter Houtman FC Groningen 23
76/’77 Hans Engbersen Fortuna Sittard 22
75/’76 Piet van den Berg HFC Haarlem 25
74/’75 Herman Heskamp PEC Zwolle 21
73/’74 Herman Veenendaal Vitesse 23
72/’73 Johan Zuidema SC Cambuur 25
71/’72 Gerdo Hazelhekke FC Wageningen 25
70/’71 Bjarne Jensen (Den) FC Groningen 15
69/’70 Gerrie Deijkers Willem II 24
68/’69 Aad Koudijzer SVV 32
67/’68 Sjaak Roggeveen Holland Sport 31
66/’67 Dick Tol FC Volendam 33
65/’66 Piet Beets Alkmaar’54 22
64/’65 Willy Sneders Willem II 19
64/’65 Hans Roordink Enschedese Boys 19
63/’64 Henk Leusink Enschedese Boys 28
62/’63 Jan Bouman Fortuna Vlaardingen 27
61/’62 Joop Schuman Heracles Almelo 44
60/’61 Rick Aspers Sittardia 30
59/’60 Joop Schuman Heracles Almelo 28
58/’59 Theo Spierings Helmondia’55 26
57/’58 André Hofman Limburgia 26
56/’57 Dick Tol FC Volendam 35
Club Aantal Titels
FC Volendam 6
FC Den Bosch 4
SC Cambuur 4
Sittardia 3
Willem II 3
Heracles Almelo 3
HFC Haarlem 3
Excelsior 3
PEC Zwolle 3
De Graafschap 3
VVV-Venlo 3
ADO Den Haag 3
FC Dordrecht 2
MVV Maastricht 2
RKC Waalwijk 2
AZ 2
Vitesse 2
N.E.C. 2
Holland Sport 2
Blauw Wit 2
SVV 2
FC Groningen 1
Fortuna Sittard 1
Helmond Sport 1
Jong Ajax 1
NAC Breda 1
Roda JC 1
Sparta Rotterdam 1
Fortuna Vlaardingen 1
DWS 1
GVAV 1
Alkmaar’54 1
FC Twente 1
FC Emmen 1
Seizoen Divisie Kampioen
21/’22 FC Emmen
20/’21 SC Cambuur
18/’19 FC Twente
17/’18 Jong Ajax
16/’17 VVV-Venlo
15/’16 Sparta Rotterdam
14/’15 N.E.C.
13/’14 Willem II
12/’13 SC Cambuur
11/’12 PEC Zwolle
10/’11 RKC Waalwijk
09/’10 De Graafschap
08/’09 VVV-Venlo
07/’08 FC Volendam
06/’07 De Graafschap
05/’06 Excelsior
04/’05 Heracles Almelo
03/’04 FC Den Bosch
02/’03 ADO Den Haag
01/’02 PEC Zwolle
00/’01 FC Den Bosch
99/’00 NAC Breda
98/’99 FC Den Bosch
97/’98 AZ
96/’97 MVV Maastricht
95/’96 AZ
94/’95 Fortuna Sittard
93/’94 FC Dordrecht
92/’93 VVV-Venlo
91/’92 SC Cambuur
90/’91 De Graafschap
89/’90 SVV
88/’89 Vitesse
87/’88 RKC Waalwijk
86/’87 FC Volendam
85/’86 ADO Den Haag
84/’85 Heracles Almelo
83/’84 MVV Maastricht
82/’83 DS’79
81/’82 Helmond Sport
80/’81 HFC Haarlem
79/’80 FC Groningen
78/’79 Excelsior
77/’78 PEC Zwolle
76/’77 Vitesse
75/’76 HFC Haarlem
74/’75 N.E.C.
73/’74 Excelsior
72/’73 Roda JC
71/’72 HFC Haarlem
70/’71 FC Den Bosch
69/’70 FC Volendam
68/’69 SVV
67/’68 Holland Sport
66/’67 FC Volendam
65/’66 Sittardia
64/’65 Willem II
63/’64 Sittardia
62/’63 DWS
61/’62 B Heracles Almelo
61/’62 A Fortuna Vlaardingen
60/’61 B Blauw Wit
60/’61 A FC Volendam
59/’60 B Alkmaar’54
59/’60 A GVAV
58/’59 B Sittardia
58/’59 A FC Volendam
57/’58 B SHS
57/’58 A Willem II
56/’57 B Blauw Wit
56/’57 A ADO
Club Aantal jaar in de eerste divisie
FC Eindhoven 62
Helmond Sport 53
SC Veendam 49
SC Cambuur 49
Telstar 46
FC Dordrecht 45
FC Den Bosch 44
Heracles Almelo 43
FC Volendam 41
Excelsior 40
VVV-Venlo 39
De Graafschap 38
RBC Roosendaal 35
FC Emmen 34
Fortuna Sittard 31
Go Ahead Eagles 31
MVV Maastricht 31
TOP Oss 31
PEC Zwolle 30
SVV 29
HFC Haarlem 28
FC Wageningen 27
Vitesse 25
sc Heerenveen 24
Willem II 21
ADO Den Haag 20
FC Vlaardingen 19
Almere City FC 18
NEC 17
NAC Breda 17
AGOVV 16
De Volewijckers 15
D.F.C. 12
HVC 12
RKC Waalwijk 12
Holland Sport 11
GVAV/FC Groningen 11
AZ 11
SHS 11
SC Amersfoort 10
Blauw Wit 10
Sparta Rotterdam 10
Jong PSV 10
Jong Ajax 10
Roda JC 9
Alkmaar ’54 8
Sittardia 8
DHC 8
Alkmaar ’54 8
USV Elinkwijk 7
Limburgia 7
Jong FC Utrecht 7
Hermes DVS 6
vv Helmond 6
KFC 6
Velox 6
VSV 6
Stormvogels 6
Jong AZ 6
Helmondia ’55 5
VV Leeuwarden 5
BVV 5
Enschedese Boys 5
VV Rigtersbleek 4
ZFC 4
FC Amsterdam 4
Achilles’29 4
Xerxes 3
Roda Sport 3
EDO 3
EBOH 3
DWS 3
SC ’t Gooi 3
Be Quick 2
VCV Zeeland 2
VC Vlissingen 2
Jong FC Twente 2
NOAD 2
Jong AZ 2
FC Twente 2
RKVV Wilhelmina 1
FC Zaanstreek 1
SC Drente 1
FC Hilversum 1
SC Emma 1
Keuken Kampioen Naamgevend partner
Responsible Betting partner
KKD-partners
Official Dealmaker
Official supplier
Official supplier
Official supplier
KKD-partners
Media partner
Media partner
Media partner