FC Dordrecht met kleine voorsprong richting return
Nieuws

FC Dordrecht met kleine voorsprong richting return

FC Dordrecht heeft het eerste duel in de halve finale van de Keuken Kampioen Play-Offs met 2-1 gewonnen van Willem II. De ploeg van Melvin Boel startte fel aan de Krommedijk en leek even op weg naar een ruimere marge, maar zag Willem II in de tweede helft terugkomen en de schade beperken richting de return.

De openingsfase was volledig voor Dordrecht. Na een slechte pass van Rob Nizet kreeg de thuisploeg al snel een grote kans, maar die werd slordig uitgespeeld. Niet veel later viel de verdiende 1-0: Devin Haen kopte raak na eerder al gevaarlijk te zijn geweest met een omhaal. Dordrecht bleef domineren en sloeg na een halfuur opnieuw toe via Sem Valk, die uit een corner raak kopte.

Willem II oogde aangeslagen, maar knokte zich terug in de wedstrijd. Ringo Meerveld, al weken de drijvende kracht, kapte naar binnen en schoot fraai raak in de verre hoek: 2-1 bij rust.

Na rust nam de intensiteit af. Dordrecht hield Meerveld beter in bedwang, terwijl Willem II niet vol op de aanval leek te spelen met het oog op de return in eigen huis. In de slotfase kregen Bokila, Mathijsen en Meerveld nog drie kansen op rij, maar de gelijkmaker viel niet meer.

De beslissing valt zaterdagavond om 20.00 uur in Tilburg. De winnaar speelt in de finale tegen FC Den Bosch of Telstar om een plek in de Eredivisie 2025/26.

Deel via:

Verder lezen

Cover Image for Samenvatting FC Dordrecht – Willem II (21-05-2025)
Samenvatting FC Dordrecht – Willem II (21-05-2025)

Samenvatting van de wedstrijd FC Dordrecht – Willem II (2-1) van 21 mei 2025

Cover Image for Samenvatting FC Den Bosch – Telstar (20-05-2025)
Samenvatting FC Den Bosch – Telstar (20-05-2025)

Samenvatting van de wedstrijd FC Den Bosch – Telstar (0-0) van 20 mei 2025